TEST: Najlepsze Myjki Ciśnieniowe Ranking - Toppricer

TEST: Najlepsze Myjki Ciśnieniowe Ranking

W tym artykule zebraliśmy 0 najlepszych Myjki ciśnieniowe, które możesz obecnie dostać na rynku. Wymienione Myjki ciśnieniowe zostały ocenione na podstawie tego, jak dobrze wypadły w 0 recenzjach, gdzie między innymi zostały uznane za „najlepsze w teście”.

Wybraliśmy najlepsze na podstawie opinii ekspertów i oceniliśmy cenę każdego produktu, więc jeśli szukasz odpowiedniego Myjka ciśnieniowa w odpowiedniej cenie, możesz przeczytać wszystko o różnych Myjka ciśnieniowa tutaj i znaleźć dokładnie taki, który spełnia Twoje potrzeby.

Autor: Anna Kus
0 Recenzje
Zatwierdzone przez: Simon
0 Produkty
Ostatnia aktualizacja: May 10, 2023
68 godzin Czas spędzony

Toppricer polecane produkty

Tutaj możesz zobaczyć produkty polecane przez Toppricer, takie jak produkt w najlepszej cenie lub nasz najlepszy w testach.

Nasze najlepsze w tej cenie zostaną wkrótce znalezione
Najlepszy w teście zostanie głosowany wkrótce
Już niedługo znajdziesz nasz wybór premium

Nasz test Myjki ciśnieniowe zawiera szeroki przegląd produktów

Informacje o tym, co zawiera ten artykuł.

 • 1Najlepsze Myjki ciśnieniowe na rynku w 2022
 • 2Wszystkie funkcje
 • 3Przewodnik - co należy wziąć pod uwagę przed zakupem
 • 4Informacje dotyczące bezpieczeństwa i reklamacji
 • 5Wskazówki dotyczące konserwacji / utrzymania Myjki ciśnieniowe
 • 6Plusy i minusy

Przewodnik po myjkach ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe to praktyczne urządzenia, nie tylko dla właścicieli samochodów ale i pomocne w utrzymaniu porządku w gospodarstwie domowym. Jej zadaniem jest wygenerowanie natrysku wody pod wysokim ciśnieniem i z powodzeniem zmycie uporczywego brudu. Pozwala na błyskawiczne umycie auta bez konieczności odwiedzania myjni, ale też ogrodzenia, kostki brukowej, elewacji domu oraz wielu innych przedmiotów, szczególnie o dużej powierzchni. W tym poradniku dowiesz się jaka myjka ciśnieniowa spełni Twoje oczekiwania.

Rodzaje myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe działają głównie dzięki przyłączeniu urządzenia do źródła zasilania, choć część modeli posiada akumulatory bądź też silnik spalinowy. Wewnątrz urządzenia znajduje się wysokowydajna pompa, która generuje odpowiednio wysokie ciśnienie wody. Źródłem wody może być sieć wodociągowa lub zbiornik wody.

 • Myjka ciśnieniowa do samochodu – nie musi posiadać bardzo dużej mocy, ponieważ większa moc może nawet uszkodzić lakier. Warto dobrać odpowiednie końcówki np. miękką szczotkę oraz pianownicę do detergentu.
 • Myjka ciśnieniowa do kostki brukowej – im wyższe ciśnienie, tym lepiej.  Warto też dobrać twardą szczotkę do płaskich powierzchni.
 • Myjka ciśnieniowa do elewacji –  warto zwrócić uwagę na model, który oferuje możliwość regulacji ciśnienia wody podczas mycia, aby nie zniszczyć powierzchni. 

Ważne parametry 

Wybierając myjkę ciśnieniową, warto zwrócić uwagę na takie cechy jak:

 • ciśnienie (od 130 bar wzwyż)
 • temperatura dopływu (w zakresie od 40 do 60°C)
 • długość węża myjki ciśnieniowej  (co najmniej 5 metrów długości)
 • pojemnik na detergent
 • końcówki myjki
 • waga

Końcówki myjki ciśnieniowej

Warto aby myjka ciśnieniowa posiadała możliwie duży wybór końcówek do różnych zastosowań. Dostępne są końcówki takie jak:

 • lanca ciśnieniowa – podstawowa końcówka
 • dysza rotacyjna – umożliwia skierowanie strumienia na powierzchnię pod ostrym kątem, co pozwala łatwiej pozbywać się zabrudzeń
 • szczotki i pianownice – służą do mechanicznego i chemicznego likwidowania zabrudzeń

 

Ranking: Top 5 myjek ciśnieniowych

1. Karcher K 7 Premium Full Control Plus Home

Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Full Control Plus Home dysponuje ciśnieniem o mocy 180 barów, a w połączeniu z wydajnością tłoczenia 600 litrów/h pozwala na szybkie czyszczenie uporczywych zabrudzeń. Wyposażona w pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus z przyciskami regulującymi ciśnienie wody i dozowanie środka czyszczącego. Bieżące ustawienie wyświetla się na wyświetlaczu LCD. Niezawodność i trwałość myjki gwarantuje silnik chłodzony wodą. Na swobodę przemieszczania w trakcie czyszczenia pozwala długi, 10-metrowy wąż. 

2. Karcher K 5 Compact + Pianownica FJ 3

Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Compact + Pianownica FJ 3 to funkcjonalne urządzenie do czyszczenia różnych powierzchni – sprawdzi się zarówno przy pracach domowych i ogrodowych. Dzięki wysokiemu ciśnieniu 145 barów, zanieczyszczenia można usunąć bez większego wysiłku. Dodatkowe akcesoria dedykowane myciu wszelkiego rodzaju zabrudzeń podłącza i odłącza się sprawnie dzięki systemowi Quick Connect, a nieużywane części można przechowywać w tylnej części obudowy urządzenia. Pianownica oferuje możliwość mycia z wykorzystaniem środka czyszczącego dla uzyskania jeszcze lepszych efektów. Zaletą myjki jest wbudowany filtr wody i chłodzenie silnika. Wygodny uchwyt i wmontowane kółka odpowiadają za łatwy transport.

3. Karcher K 3 Car & Home T150

Myjka ciśnieniowa Karcher K 3 Car & Home T150 wyposażona jest w lancę Vario Power o regulowanym strumieniu wody. Dzięki możliwości zmiany ciśnienia można dostosować tryb pracy urządzenia do rodzaju zabrudzeń według 3-stopniowej skali. Przystawka do czyszczenia płaskich powierzchni T-Racer pomaga usunąć zanieczyszczenia z podłóg i ścian. Zestaw wyposażono dodatkowo o ciśnieniowy pistolet spryskujący i kilka mniejszych akcesoriów przydatnych podczas prac porządkowych. 

4. Bosch AdvancedAquatak 140

Myjka ciśnieniowa Bosch AdvancedAquatak 140, to kompaktowe urządzenie wyposażone w lancę, pistolet spryskujący, regulowaną dyszę Fan Jet, wąż, a także pianownicę. Ciśnienie wody może osiągnąć 140 barów, co w połączeniu z wydajnością 450l/h stanowi gwarancję uzyskania czystych powierzchni. Producent zadbał o przedłużenie żywotności urządzenia, dodając filtr wody, który zatrzymuje zanieczyszczenia, pozostawiając wnętrze urządzenia czystym. Dodatkowo za łatwy transport odpowiadają wbudowane kółka i drążek teleskopowy.

5. Nilfisk Premium 200-15 EU

Myjka ciśnieniowa Nilfisk Premium 200-15 EU osiąga 200 barów ciśnienia, dzięki czemu jest znakomita do mycia tarasu, elewacji, mebli ogrodowych, basenu itd. Wyposażona w lekką i poręczną lancę.

Powrót do góry

The score is calculated from 1 to 100 based on selected factors:

 • User reviews count for 70%.
 • The price counts for 15%.
 • Expert reviews count for 10%.
 • And selected specifications count towards 5%.