TEST: Najlepsze Golarki Elektryczne Ranking - Toppricer

TEST: Najlepsze Golarki Elektryczne Ranking

W tym artykule zebraliśmy 0 najlepszych Golarki elektryczne, które możesz obecnie dostać na rynku. Wymienione Golarki elektryczne zostały ocenione na podstawie tego, jak dobrze wypadły w 0 recenzjach, gdzie między innymi zostały uznane za „najlepsze w teście”.

Wybraliśmy najlepsze na podstawie opinii ekspertów i oceniliśmy cenę każdego produktu, więc jeśli szukasz odpowiedniego Golarka elektryczna w odpowiedniej cenie, możesz przeczytać wszystko o różnych Golarka elektryczna tutaj i znaleźć dokładnie taki, który spełnia Twoje potrzeby.

Autor: Anna Kus
0 Recenzje
Zatwierdzone przez: Simon
0 Produkty
Ostatnia aktualizacja: Apr 12, 2023
62 godzin Czas spędzony

Toppricer polecane produkty

Tutaj możesz zobaczyć produkty polecane przez Toppricer, takie jak produkt w najlepszej cenie lub nasz najlepszy w testach.

Nasze najlepsze w tej cenie zostaną wkrótce znalezione
Najlepszy w teście zostanie głosowany wkrótce
Już niedługo znajdziesz nasz wybór premium

Nasz test Golarki elektryczne zawiera szeroki przegląd produktów

Informacje o tym, co zawiera ten artykuł.

 • 1Najlepsze Golarki elektryczne na rynku w 2022
 • 2Wszystkie funkcje
 • 3Przewodnik - co należy wziąć pod uwagę przed zakupem
 • 4Informacje dotyczące bezpieczeństwa i reklamacji
 • 5Wskazówki dotyczące konserwacji / utrzymania Golarki elektryczne
 • 6Plusy i minusy

Przewodnik po golarkach elektrycznych

Golarki są obecnie czymś więcej niż tylko urządzeniami do usuwania zarostu, a dzięki innowacyjnym technologiom wpływającym na precyzyjność golenia umożliwiają użytkownikowi samodzielną stylizację zarostu. W tym poradniku przedstawimy Ci dostępne rodzaje i funkcje golarek elektrycznych, by ułatwić Ci wybór modelu spełniającego Twoje oczekiwania.

Rodzaje golarek męskich 

Dostępne na rynku golarki dzielą się na:

 • Golarki rotacyjne (głowicowe) – posiadają od dwa do nawet czterech okrągłych głowic z nożykami. Golarka głowicowa uznawana jest za niezwykle precyzyjną. Przeważnie są one nieco droższe od modeli wyposażonych w folię tnącą.
 • Golarki z folią tnącą – podłużna końcówka wyposażona jest w specjalną folię z wieloma otworami umieszczonymi pod różnym kątem, która wraz z nożykami umożliwia golenie. Warto wybrać takie modele, które posiadają folię potrójną, zapewniającą dużą dokładność.
 • Golarki wielofunkcyjne – urządzenia o budowie modułowej z wymiennymi końcówkami np: trymer.

Zasilanie golarek

Na rynku są golarki z trzema rodzajami zasilań:

 • Golarki bezprzewodowe (akumulatorowe) – wygodna w użyciu w każdych warunkach, jednak trzeba pamiętać o ładowaniu akumulatora. Decydując się na zakup golarki bezprzewodowej warto zwrócić uwagę na czas ładowania akumulatora.
 • Golarki przewodowe (sieciowe) – podłączona do gniazdka gwarantuje stałą i stabilną pracę. 
 • Golarki akumulatorowo-sieciowe – połączenie funkcji golarki bezprzewodowej i sieciowej – posiada akumulator jak i możliwość podłączenia przewodu.

Wodoodporność

Golarka wodoodporna to świetne rozwiązanie, umożliwiające korzystanie z niej podczas kąpieli i oszczędność czasu. Co więcej, po goleniu, urządzenie można wypłukać pod bieżącą wodą. 

Dodatkowe funkcje golarek

Różne modele golarek oferują wiele interesujących funkcji, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem urządzenia.

 • Dedykowane tryby golenia –  wyposażona m.in. w tryb delikatnego golenia, który pozwala na uniknięcie podrażnień, a tryb szybki umożliwia błyskawiczne golenie.
 • Wskaźnik zużycia głowicy – golarka samodzielnie diagnozuje stan głowicy i powiadamia o jej zużyciu. 
 • Regulowana szerokość głowicy – dobrze dopasowana szerokość głowicy pozwala na dotarcie do każdego zakamarka.
 • Golarka ze stacją dokującą – umożliwia szybkie i komfortowe ładowanie oraz wygodne przechowywanie urządzenia.
 • Golarka z technologią soniczną  –  podczas pracy głowica golarki wibruje, co ułatwia dokładne golenie nawet najmniejszych włosków. 

Ranking: Top 5 golarek elektrycznych

1. Philips OneBlade Pro 360 QP6541/15

Golarka Philips OneBlade Pro 360 QP6541/15 z innowacyjnym ostrzem OneBlade 360 wychyla się we wszystkich kierunkach, aby dostosować się do kształtów twarzy, zapewniając dokładne golenie. Precyzyjna nasadka grzebieniowa z 14 ustawieniami długości od 0,4 do 10 mm pozwala nadać zarostowi styl. Nadawanie kształtu jest niezwykle łatwe, dzięki szybko poruszającemu się ostrzu (200 ruchów na sekundę). Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą skórą.

2. PHILIPS Seria 5000 S5585/10 SkinIQ

Golarka PHILIPS Seria 5000 S5585/10 SkinIQ z technologią SkinIQ, która stale monitoruje pracę i dopasowuje do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wyposażona jest w zaawansowaną technologię golenia z czujnikami Power Adapt, które na bieżąco badają gęstość zarostu i dopasowują prędkość pracy do potrzeb, by golenie przebiegało szybko i efektywnie. Głowice Hair-Guide układają włoski pod takim kątem, by ostrze bez problemu je ścięło. Ponieważ urządzenie ma wodoodporną obudowę, można je myć pod bieżącą wodą.

3. BRAUN Seria 5 50-M1000S

Golarka BRAUN Seria 5 50-M1000S umożliwia golenie na sucho, jak i na mokro (jest wodoodporna). Po skończonej pracy można ją umyć pod bieżącą wodą, co znacznie ułatwia czyszczenie. Urządzenie wyposażone jest w potrójną głowicę, której podłużne elementy golące doskonale dopasowują się do kształtów twarzy, sprawiając, że golenie jest precyzyjne i bezpieczne dla skóry. Sprzęt działa do 50 minut na jednym ładowaniu, jednak w razie potrzeby możesz skorzystać z funkcji szybkiego ładowania w 5 minut.

4. REMINGTON Limitless XR1770

Golarka REMINGTON Limitless XR1770 wyposażona jest w  potrójny rotacyjny systemem golącym. Innowacyjny kształt pierścieni ogranicza tarcie, dzięki czemu golenie jest delikatniejsze i nie powoduje podrażnień. Aby zoptymalizować wydajność golenia, urządzenie przez cały czas bada gęstość zarostu i dopasowuje do niego prędkość pracy. Przydatnym rozwiązaniem jest wysuwany boczny trymer, umożliwiający dopracowanie szczegółów stylizacji zarostu. Sprzęt jest całkowicie wodoodporny, co ułatwia jego czyszczenie.

5. BRAUN 300BT

Golarka BRAUN 300BT wyposażona jest w zestaw nakładek, dzięki którym goli, przycina i trymuje zarost. Potrójny element golący dopasowuje się do kształtu twarzy i efektywnie usuwa zarost nawet w trudno dostępnych miejscach. Zaletą modelu jest rozwiązanie, dzięki któremu przy zbyt silnym nacisku ostrza cofają się, by chronić skórę przed podrażnieniami. Trymer boczny umożliwia dopracowanie każdego detalu stylizacji. Sprzęt jest wodoodporny, można używać go na sucho, jak i na mokro.

Powrót do góry

The score is calculated from 1 to 100 based on selected factors:

 • User reviews count for 70%.
 • The price counts for 15%.
 • Expert reviews count for 10%.
 • And selected specifications count towards 5%.