TEST: Najlepsze Golarki do Ubrań Ranking - Toppricer

TEST: Najlepsze Golarki do Ubrań Ranking

W tym artykule zebraliśmy 0 najlepszych Golarki do ubrań, które możesz obecnie dostać na rynku. Wymienione Golarki do ubrań zostały ocenione na podstawie tego, jak dobrze wypadły w 0 recenzjach, gdzie między innymi zostały uznane za „najlepsze w teście”.

Wybraliśmy najlepsze na podstawie opinii ekspertów i oceniliśmy cenę każdego produktu, więc jeśli szukasz odpowiedniego Golarka do ubrań w odpowiedniej cenie, możesz przeczytać wszystko o różnych Golarka do ubrań tutaj i znaleźć dokładnie taki, który spełnia Twoje potrzeby.

Autor: Anna Kus
0 Recenzje
Zatwierdzone przez: Simon
0 Produkty
Ostatnia aktualizacja: May 25, 2023
45 godzin Czas spędzony

Toppricer polecane produkty

Tutaj możesz zobaczyć produkty polecane przez Toppricer, takie jak produkt w najlepszej cenie lub nasz najlepszy w testach.

Nasze najlepsze w tej cenie zostaną wkrótce znalezione
Najlepszy w teście zostanie głosowany wkrótce
Już niedługo znajdziesz nasz wybór premium

Nasz test Golarki do ubrań zawiera szeroki przegląd produktów

Informacje o tym, co zawiera ten artykuł.

  • 1Najlepsze Golarki do ubrań na rynku w 2022
  • 2Wszystkie funkcje
  • 3Przewodnik - co należy wziąć pod uwagę przed zakupem
  • 4Informacje dotyczące bezpieczeństwa i reklamacji
  • 5Wskazówki dotyczące konserwacji / utrzymania Golarki do ubrań
  • 6Plusy i minusy

Przewodnik po golarkach do ubrań

Nawet najlepszej jakości ubrania po pewnym czasie mogą stracić swój pierwotny wygląd i zmechacić się. Z pomocą, aby ubrania na nowo wyglądały schludnie, przychodzi golarka do ubrań, która nada im nowe życie. W tym poradniku dowiesz się jaka golarka do ubrań spełni Twoje oczekiwania.

Jak działa golarka do ubrań

Golarka do ubrań to urządzenie składające się z zestawu ostrzy, części zasilającej oraz zbiorniczka. Głowica, czyli część goląca, wykonana jest z metalu i wyposażona jest w małe otworki oraz płytkę strzygącą. W otworki wpadają odcięte kawałki zmechaconego materiału, a ubranie staje się na nowo gładkie. Zbiorniczek golarki powinien być regularnie opróżniany. Urządzenie działa dzięki  wbudowanemu akumulatorowi lub bateriom, w zależności od modelu.

Jak bezpiecznie używać golarki do ubrań

Należy rozłożyć ubranie na płaskiej powierzchni, następnie uruchomić golarkę do ubrań i przejeżdżać po zmechaconej powierzchni. Warto pamiętać, aby nie dociskać urządzenia do ubrania, ponieważ może to uszkodzić materiał.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze golarki do ubrań

Golarka do ubrań powinna być wygodna w użytkowaniu, jej kształt powinien sprawiać, że komfortowo leży w dłoni. Kluczowe przy wyborze golarki do ubrań są noże, które powinny być ostre i dobrej jakości – najlepiej sprawdzą się te wykonane ze stali nierdzewnej. Przydatną funkcją jest również regulacja wysokości strzyżenia.

Ranking: Top 5 golarek do ubrań

1. Philips GC026/80 

Golarka do ubrań Philips GC026/80 na baterię, wykonuje aż 8800 ruchów na minutę. Urządzenie dobrze radzi sobie nie tylko z delikatnymi materiałami, ale również do grubszej odzieży i okryć wierzchnich, np. swetrów czy płaszczy. Nie straszny jej koc, narzuta, pled, a nawet fotel, wersalka czy kanapa! Sprzęt posiada regulowaną wysokość nasadki ochronnej, dzięki czemu nie uszkodzisz swojej ulubionej odzieży, szybko usuwając z niej zmechacenia. 

2. Deerma Xiaomi Ecosystem (MQ813W) 

Golarka do ubrań Deerma Xiaomi Ecosystem posiada lepką rolkę, dzięki czemu nie tylko usuniesz zmechacenia z odzieży, ale i włosy, sierść zwierząt czy kurz. Znakomicie sprawdza się też w przypadku swetrów. Wyposażona w akumulator, po 2-godzinnym ładowaniu,  maszynka pracuje przez 45 minut. 

3. SteamOne RP10B 

Golarka do ubrań SteamOne RP10B z akumulatorem. Z jej pomocą szybko pozbędziesz się niedoskonałości, które pojawiły się na Twojej odzieży. Sprzęt posiada regulowaną wysokość nasadki ochronnej, dzięki czemu nie uszkodzisz swojej ulubionej odzieży, szybko usuwając z niej zmechacenia. Dobre rozwiązanie, gdy często golisz delikatne tekstylia. Producent zapewnia, że bez obaw użyjesz jej nawet na wełnianych rzeczach. 

4. Philips GC026/00 

Golarka do ubrań Philips GC026/00 dobrze radzi sobie nie tylko z delikatnymi materiałami, ale również do grubszej odzieży i okryć wierzchnich, np. swetrów czy płaszczy. Z jej pomocą szybko pozbędziesz się niedoskonałości, które pojawiły się na Twojej odzieży.

5. ProfiCare PC-TC 3080

Golarka do ubrań ProfiCare PC-TC 3080 dzięki unikalnemu kształtowi, zajmuje bardzo mało miejsca, jest lekka, a jednocześnie szybko pozbywa się zmechaceń. Nadaje się do wełnianych rzeczy (garnitury, swetry, marynarki), jak i tapicerki meblowej, dywanów, pokrowców czy pościeli. Siatka ochronna sprzyja goleniu odzieży wrażliwej na zaciągnięcia materiału. Pracuje z prędkością 7000 obrotów na minutę.

Powrót do góry

The score is calculated from 1 to 100 based on selected factors:

  • User reviews count for 70%.
  • The price counts for 15%.
  • Expert reviews count for 10%.
  • And selected specifications count towards 5%.